ورود به پروفایل

News

...
راه‌اندازی پادکست‌های آموزشی پاتولوژی و طب آزمایشگاه
انجمن علمی آسیب‌شناسی و طب آزمايشگاه ایران در راستای ترویج علم با بهره‌گیری از روش‌های نوین آموزشی، راه اندازی پادکست آموزشی تحت عنوان «Pathology & Laboratory Medicine » را اعلام می‌نماید. این پادکست به همت جناب آقای دکتر محمد علی برومند، متخصص آسیب‌شناسی و طب آزمایشگاه و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، تهیه گردیده و اپیزود‌های آن هر دو هفته یکبار منتشر می‌گردد.  با امید به اینکه این اقدام بتواند قدمی مؤثر در جهت بهبود و اعتلاء دانش علاقمندان به حوزه پاتولوژی و طب آزمایشگاه بردارد. نظرات و پیشنهادات شما ما را در ادامه این مسیر طولانی یاری خواهد نمود.
...
راه‌اندازی جامع کمیته‌های علمی و صنفی پاتولوژی

❇️پیرو اقدامات قبلی انجمن در انجام امور محوله بر اساس چارت تشکیلاتی و استفاده از ظرفیت‌های علمی و اجرائی همکاران محترم در داخل و خارج از کشور، با توجه به افزایش تعداد همکاران عزیز شاغل در بخش‌های فوق تخصصی کلینیکال پاتولوژی و سرجیکال پاتولوژی و همچنین در راستای افزایش تعاملات بین‌رشته‌ای با متخصصین بالینی در سایر تخصص‌های پزشکی، علاوه بر گروه‌های بزرگ مولکولار پاتولوژی و سیتوژنتیک و درماتوپاتولوژی، بر آن شدیم تا ضمن تکمیل کمیته‌های فوق تخصصی پیشین، در جهت راه‌اندازی تمامی کمیته‌های علمی و صنفی بر مبنای استانداردهای روز دنیا اقدام نماییم. 
جای بسی خوشوقتی است که به استحضار همکاران محترم برسانیم پیرو هماهنگی‌های دبیر شورای سیاست‌گذاری علمی انجمن با اعضا ارجمند کمیته علمی و اساتید محترم، هماهنگی با  دبیر محترم هیأت بورد و هیأت مدیره انجمن علمی آسیب‌شناسی ایران، اساتید ذیل به عنوان مسئول کمیته‌های مربوطه تعیین گردیدند که لازم است از لطف و همکاری ایشان تقدیر و تشکر نماییم. 
 
✅نوروپاتولوژی: دکتر علیرضا صادقی‌پور
✅پاتولوژی بیماری‌های توراکس: دکتر میهن پورعبدالله
✅پاتولوژی بیماری‌های سر و گردن: دکتر مریم لطفی
✅پاتولوژی بیماری‌های بافت نرم و استخوان: دکتر هانا صفار
✅پاتولوژی بیماری‌های اطفال: دکتر مریم کاظمی اقدم
✅پاتولوژی بیماری‌های گوارش و کبد: دکتر فرید آزموده 
✅پاتولوژی بیماری‌های زنان: دکتر فاطمه نیلی
✅پاتولوژی بیماری‌های پستان: دکتر بهناز جهان‌بین
✅نفروپاتولوژی: دکتر میترا مهرآزما
✅اوروپاتولوژی: دکتر پیمان محمدی تربتی
✅سیتوپاتولوژی:دکتر شفیقه عسگری
✅بیوشیمی و ایمونولوژی: دکتر هیوا صفار
✅هماتوپاتولوژی: دکتر سلمی سفیدبخت
✅میکروب‌شناسی: دکتر پگاه باباحیدریان
✅تضمین کیفیت و اعتباربخشی: دکتر مرتضی صدیقی
✅طب انتقال خون: دکتر صدیقه امینی کافی آباد
✅هوش مصنوعی و دیجیتال پاتولوژی: دکتر امیررضا دهقانیان
✅اخلاق پزشکی: دکتر مجیدرضا خلج‌زاده
✅پاتولوژی پزشکی قانونی: دکتر پیام بلوایه
امید است با فعالیت کمیته‌های مزبور و هدایت امور مربوطه، گامی موثر در پیشبرد و ارتقاء سطح دانش و تجربه همکاران محترم پاتولوژیست و سایر تخصص‌های مرتبط، نظام ارائه بهینه خدمات آزمایشگاهی و‌ نظام سلامت برداشته شود.
🔹روابط عمومی انجمن علمی آسیب شناسی و طب آزمایشگاهی ایران🔹