جلسه هیات مدیره، جلسه کمیته دوره های آموزشی کوتاه مدت مهارتی و حرفه ای و جلسه شورای سیاستگذاری و راهبری علمی و اجرایی انجمن ۲۸ مرداد ۹۹

 | تاریخ ارسال: 1399/6/22 | 
جلسه هیات مدیره انجمن روز گذشته ۲۸ مرداد با حضور خانم دکتر بیداری و آقایان دکتر امینی فرد، دکتر قهرمانی، دکتر کرمی، دکتر مرادی، دکتر دارآفرین و دکتر برومند با موضوع بررسی و تدوین برنامه راهبردی و استراتژیک انجمن علمی آسیب شناسی ایران تشکیل و موارد زیرساخت و تشکیلات انجمن مورد بازبینی و بررسی مجدد قرار گرفت.
 
جلسه کمیته دوره های آموزشی کوتاه مدت مهارتی و حرفه ای انجمن نیز با حضور آقایان دکتر امینی فرد، دکتر کرمی، دکتر قهرمانی، دکتر دارآفرین، دکتر برومند، دکتر آزموده و خانم ها دکتر ژام، دکتر پورعبداله، دکتر بیداری، دکتر ستوده و دکتر ابوالحسنی برگزار گردید.
در این جلسه در ابتدا گزارشی در مورد جلسات مرکز ملی آموزش مهارتی و همچنین لیستی از دوره های مصوب وزارت خانه ارائه گردید.
در ادامه نیز پروپوزال دوره تکنیک انجام IHC و دوره نوروپاتولوژی توسط اساتید ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

جلسه شورای سیاستگذاری و راهبری علمی و اجرایی انجمن روز گذشته و در ادامه جلسات دیگر و با حضور خانم ها دکتر ابوالحسنی، دکتر بیداری، دکتر ژام، دکتر مهرآزما، دکتر پناهی و آقایان دکتر امینی فرد، دکتر برومند، دکتر مرادی، دکتر قهرمانی، دکتر کرمی و دکتر میردامادی برگزار گردید.
در این جلسه در خصوص برگزاری وبینارهای آنلاین و همچنین برنامه های آفلاین و دارای امتیاز بازآموزی برنامه ریزی های مربوطه صورت پذیرفت.
با توجه به اینکه همکاران محترم مجاز هستند که در طول یکسال، ۱۰ امتیاز بازآموزی را از برنامه های آفلاین و ۱۵ امتیاز خود را از برنامه های حضوری (در شرایط فعلی چنین برنامه هایی برگزار نمی گردد) و وبینارهای آنلاین کسب نمایند در همین راستا ۲ برنامه آفلاین ۵ امتیازی (مجموعا ۱۰ امتیاز) در حال برنامه ریزی می باشد.
همچنین تعدادی وبینار آنلاین نیز تاکنون برگزار گردیده و در ادامه نیز وبینارهای بیشتری خواهیم داشت.
در خصوص اسلاید سمینارهای مجازی نیز در حال بررسی های فنی می باشیم تا انشاالله در شرایط فعلی بتوانیم در همه زمینه ها نیازهای آموزشی همکاران را برطرف نماییم و تلاش می گردد تا هم در مباحث سرجیکال و هم در مباحث کلینیکال تا پایان سال برنامه های خوبی ارائه گردد.
🔺برنامه های آفلاین: این برنامه ها زیر مجموعه برنامه های غیرحضوری می باشند.
در برنامه های آفلاین، فیلم سخنرانی از قبل آماده می گردد و روی سایت انجمن قرار می گیرد.
شرکت کنندگان پس از ثبت نام در برنامه از طریق سایت آموزش مداوم و مشاهده فیلم، می توانند به سوالات آزمون برنامه نیز از طریق سایت آموزش مداوم پاسخ دهند.
ظرفیت این برنامه ها نامحدود و مهلت ثبت نام، مشاهده فیلم و شرکت در آزمون این برنامه ها یکسال می باشد.
🔺وبینارهای آنلاین: این برنامه ها با توجه به پخش زنده، زیرمجموعه برنامه های حضوری می باشند.
وبینارها به صورت زنده از طریق نرم افزار ادوبی کانکت پخش می گردند و شرکت کنندگان پس از ثبت نام در وبینار از طریق سامانه آموزش مداوم و مشاهده زنده برنامه می توانند با نصب اپلیکیشن ircme به سوالات آزمون پاسخ دهند.
ظرفیت این گونه برنامه ها ۱۵۰ نفر می باشد و مهلت پاسخگویی به سوالات تا ۴۸ ساعت پس از اتمام پخش زنده وبینار است.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1917 بار   |   دفعات چاپ: 175 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی آسیب شناسی ایران می باشد.           برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق