پیگیری فعالیت های حوزه درمان در هشتمین نشست شورای مدیران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۵ | 
روابط عمومی معاونت درمان:  هشتمین نشست شورای مدیران با حضور دکتر سیدهادی میرهاشمی معاون درمان دانشگاه در صبح روز چهارشنبه ۴ مهر ماه برگزار شد.
در این نشست که دکتر هاشمی معاون فنی، دکتر یثربی معاون اجرایی، دکتر رضایی مشاور معاون درمان و دیگر مدیران حوزه معاونت حضور داشتند، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط مدیران مجموعه درمان، پیرامون درآمدزایی در حوزه درمان، بهبود وضعیت پرداخت حقوق و مزایای پرسنل، وضعیت خدمات پاراکلینیکی در بیمارستان ها، چگونگی توسعه فعالیت های نظارتی و موارد مرتبط با حوزه درمان بحث و تبادل نظر شد. 
معاون درمان دانشگاه در این نشست با اشاره به وجود برخی مشکلات در حوزه خدمات پاراکلینیکی، گفت: خدمات پاراکلینی نقش مهمی در بهبود فرایند خدمات درمانی دارد، ولی در حال حاضر در برخی بیمارستان ها خدمات پاراکلینیکی بدلایل مختلفی دچار مشکلاتی شده است و باید برای رفع آنها چاره اندیشی کرد. 
دکتر میرهاشمی خاطرنشان کرد: مدیران حوزه درمان باید برای بهبود خدمت رسانی و رفع مشکلات موجود مراکز درمانی  در کنار مدیران بیمارستانی باشند. و این مهم، مستلزم اطلاع از وضعیت دقیق بیمارستان ها و پیگیری درست از مدیران بالادستی است. 
وی با تاکید بر اینکه باید بازدید مدیران و کارشناسان ستادی از بیمارستان و مراکز درمانی تابعه افزایش یابد، یادآور شد: بازدید از مراکز درمانی یکی از  بهترین ابزار شناسایی مشکلات و تعیین اولویت ها است. همچنین باید نتایج بازدیدها به مدیران مراکز درمانی اطلاع و پیگیر اقدامات انجام شده از سوی مدیران بود.  
گفتنی است نشست شورای مدیران این معاونت چهارشنبه هر هفته با حضور مدیران تشکیل می شود، و مسائل و مشکلات حوزه های فعالیت مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 415 بار   |   دفعات چاپ: 67 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی آسیب شناسی ایران می باشد.           برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق